Полтавський Музей Авіації І Космонавтики

Також в цих залах представлені ужиткові речі космонавтів, моделі космічних кораблів та їх складові, дійові деталі, наочний матеріал про життя і діяльність творців ракетного будівництва та повітряного плавання. Історія створення музею розпочалася у липні 1981 р. З пропозиції генерального конструктора НВО „Енергія”, творця ракетних двигунів академіка В.П.Глушка „створити у Полтаві меморіальний дім-музей Ю.В.Кондратюка”. © Інтернет-видання «Полтава365».

  • Експозицію Полтавського музею авіації і космонавтики відкрито для відвідувачів 23 вересня 2001 р.
  • Ваша допомога, навіть найменша, дозволить не тільки робити справи милосердя, але також і далі розвивати духовну, культурну та просвітницьку діяльність, а головне, продовжити його подальше будівництво на благо Вас і Ваших дітей.
  • Експонат відтворює точні розміри першого супутника планети, який був запущений четвертого жовтня 1957 року з казахського космодрому Байконур.
  • Про те, яких титанічних зусиль коштувало зібрати чотири тисячі експонатів, що ними сьогодні пишається музей, можна написати кілька книжок.
  • Команда Суспільного Житомирпідготувала півторахвилинну телерозповідь проЖитомирський Національний музей космонавтики імені С.П.Корольовата шестихвилинну відеоекскурсію музеєм.

Цей проєкт — нагадування українцям, що, коли хочемо, ми можемо досягати значних висот», — прокоментував продюсер Чернівецької філії СуспільногоМаксим Волошин. Важливе місце в композиції посідають матеріали, які висвітлюють одну з найграндіозніших mda.poltava.ua союзницьких операцій часів Другої Світової війни –«Френтік», коли в Полтаві базувались літаки авіації (ВПС США). 1 червня Україна та світ відзначає Міжнародний день захисту дітей – свято веселих і доброзичливих, відповідальних і безтурботних.

Полтавський Музей Авіації І Космонавтики Привітав Національний Університет «полтавська Політехніка Імені Юрія Кондратюка» З Ninety

Копітка пошукова робота зі збору експонатів тривала до 2001 року, коли й було офіційно відкрито музей. Експозиція музею розміщена в п’яти залах. Тут зібрані унікальні матеріали з найбільш значних подій в авіаційній і ракетно-космічних галузях. Широко висвітлюються матеріали про визначних людей, які вперше в світі заявили про досягнення у галузях авіації та космонавтики. Значне місце в експозиції відведено уродженцям Полтавщини та людям, діяльність яких повязана з нашим краєм.

музей авіації космонавтики полтава

Більшість полтавців уперше в житті так близько побачили американців. Сивочолий американський полковник, ступивши на українську землю, заплакав. Тут він залишив за межею життя багато своїх товаришів.

День Відкритих Дверей Аерокосмічного Факультету Нау

На ній точками відмічені стартові майданчики, з яких здійснювали політ космічні апарати, штучні супутники та пристрої. Тут часто проходять виставки, проводять показ документальних фільмів, проходять лекції. Кондратюка розташована в колишній будівлі пожежної частини Полтави, яке було побудовано в 1810 році.

Полтава Комерційна, Від власника. Сдам в оренду-лізинг господарське приміщення в двух рівнях, загаль… По завершенні екскурсії у дворі музею священик Володимир Чередніченко провів для дітей захоплюючу гру-квест, а директор музею Андрій Миколайович Пушкарьов пригостив усіх ароматним чаєм, приготованому в справжньому самоварі.